Tisková zpráva: Martin Pecka končí jako ředitel ve Velké Chuchli

po několika letech se s dostihovým závodištěm ve Velké Chuchli loučí Martin Pecka, který zde poslední tři roky působil na postu ředitele. Během této doby, která je spjatá se změnou majitelů areálu – rodinou Vítkových, se podařilo na toto významné závodiště vrátit parkury a díky stomilionové investici uskutečnit rozsáhlé rekonstrukce. Martin Pecka arénu opouští k dnešnímu dni, z osobních důvodů a po dohodě s vlastníky. Nástupce v tuto chvíli ještě není určen.

Rodina Vítkových tímto Martinovi Peckovi velmi děkuje za úsilí a neúnavnost, s jakými po celé tři roky pracoval na proměně Chuchle Areny Praha. Součástí tohoto náročného procesu byl dosavadní ředitel od počátku, kdy závodiště noví majitelé na konci roku 2017 ve zbídačeném stavu převzali, a odchází v době, kdy se z něj stal multifunkční sportovně-kulturní areál.

 Jedním z nejdůležitějších úspěchů, na kterém se Martin Pecka významně podílel, bylo vybudování kompletně nového parkurového areálu uprostřed oválu dostihové dráhy a s tím i související návrat parkurových závodů na závodiště. Ty se navíc podařilo skloubit s dostihovým sportem, který je pro chuchelské závodiště tradiční již více než 100 let.