Informace

Česky

Pardubická hala: Dostihy přijdou zkrátka?

Projekt nové haly v Pardubicích v těsném sousedství pardubického závodiště v minulých dnech vyvolal řadu emocí.  Majitel hokejového  Dynama Pardubice Petr Dědek  přišel s odvážným projektem stánku, který by se v Pardubicích měl stát jednou z nejmodernějších hal v Evropě. V těsném sousedství závodiště by měl vyrůst kolos, který podle jeho zastánců přinese městu, hokeji i dostihovém provozu mnoho pozitiv a jistot do budoucnosti.

Tisková zpráva DS Pardubice: Premiéra soubojem vycházejících hvězd

Pardubická premiéra se soubojem vycházejících hvězd V předchozích dvou letech začátek sezóny na Pardubickém závodišti posunula koronavirová opatření, letos se premiérový dostihový den uskuteční v tradičním termínu 8. května. Vrcholem programu je Cena města Pardubic – Úvodní cross country Koroka (Stcc, I. kat., 4500 m), na jejíž start se postaví několik koní, kteří už naznačili výrazný potenciál, ale to nejlepší by měli mít teprve před sebou. Výše uvedenému popisu bezpochyby odpovídá Night Moon (ž. Faltejsek).

Tisková zpráva - nekonání EJC v roce 2022

Nejbohatší rovinový mítink české sezony Evropský pohár žokejů se v letošním roce neuskuteční. Důvodem je podle pořadatelů odchod generálního partnera a s tím spojený výpadek sponzorských financí, který se v době pokračující pandemie, energetické krize a války na Ukrajině nepodařilo nahradit.

V termínové listině sezony 2022 byl pro osmý ročník Evropského poháru žokejů rezervován termín sobota 24. září.

Tisková zpráva DS Pardubice -vstupenky na Velkou se slevou

 

Vstupenky na celou sezonu jsou v prodeji, na Velkou pardubickou se slevou

 

Pardubice, 8. dubna 2022 – Přesně měsíc před zahájením pardubické dostihové sezony se otevírají také virtuální pokladny Pardubického závodiště. V pátek 8. dubna, od odpoledních hodin, mají návštěvníci možnost nakoupit vstupenky na celou dostihovou sezonu ONLINE, včetně 132. Velké pardubické se Slavia pojišťovnou. Vše potřebné najdou na webu Pardubického závodiště.

Tisková zpráva DS Pardubice-úpravy na dostihové dráze

Úpravy na dostihové dráze a diskuze o kvalifikacích na Velkou pardubickou

 

Pardubice, 22. března 2022 – Už od podzimu loňského roku prochází Pardubické závodiště plánovanými úpravami. Cílem jsou nejen renovace překážek, ale také terénní úpravy a další práce, které vedou ke zkvalitnění dostihové dráhy a ke zvýšení bezpečnosti dostihů.

 

Stránky