Informace

Česky

Tisková zpráva DS Pardubice: Evžen na Velké přeci jen bude!

 Pardubice, 26. září 2023 – Když musel krátce před červnovou kvalifikací ukončit dostihovou kariéru, nejen pardubické publikum zalitovalo. Evžena v jeho rozletu zastavilo obnovené zranění. Ale není všem dnům konec. Devítiletý hnědák se při 133. Velké pardubické se Slavia pojišťovnou představí. Bude to on, kdo přivede účastníky letošního ročníku na slavnostní přehlídku v cílové rovině Pardubického závodiště.

Tisková zpráva DS Pardubice - Do Velké hlášeno 21 koní

Do 133. Velké pardubické se Slavia pojišťovnou se chystá 21 koní Pardubice, 7. září 2023 – Ve čtvrtek 7. září se definitivně uzavřel seznam přihlášek do letošního ročníku Velké pardubické. Je na něm jednadvacet jmen včetně jednoho zájemce z Francie, dvou irských zástupců a celé řady velmi kvalitních koní z domácího prostředí. Uzávěrka startovních listin je 27. září.  Nejvíce koní do letošního ročníku přihlásil moravský trenér Stanislav Popelka, a to hned trojici valachů – Imphala, Lombarginiho a Zatara.

Tisková zpráva DS Pardubice: Sobota nabídne i kvalitní proutěnky

Pardubice, 16. srpna 2023 - Přestože je Pardubické závodiště především centrem českých překážkových dostihů, v sobotu 19. srpna budou mít navrch rovinové dostihy. Těch se totiž odběhne hned šest, přičemž pardubickou premiéru budou mít startovací boxy, které v zimě přicestovaly ze slovenského Šamorína. Program dotváří dvojice dostihů přes proutěné překážky, z nichž Letní cena města Pardubic je vůbec nejkvalitnějším proutěnkářským dostihem dosavadního průběhu sezóny.

 

Tisková zpráva DS Pardubice: Na startu nejlepší kvarteto z Velké

Do třetí kvalifikace míří kvarteto nejlepších z loňské Velké pardubické

 

Pardubice, 2. srpna 2023 - Zatímco červenec je jediným měsícem v rámci dostihové sezóny, kdy se na pardubickém závodišti žádné dostihy nekonají, během následujících pěti víkendů můžete na pardubické dostihy vyrazit hned třikrát. Poprvé už v sobotu 5. srpna. Na programu je osmička překážkových dostihů, mezi nimiž je vrcholem třetí kvalifikace na 133. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou. O její kvalitě nejlépe vypovídá, že se na její start postaví čtyři nejlepší koně z loňské Velké pardubické.

Stránky