Informace

Česky

Inzerce: Volné místo v hřebčíně Etzean

Volné místo v plnokrevném hřebčíně Etzean

Přední plnokrevný hřebčín potřebuje posílit tým a hledá motivované zaměstnance na krátkodobý a dlouhodobý úvazek. 

Zkušenosti s péčí o klisny s hříbaty a mladými koňmi jsou vítány. 

V jarním období bude základem Vaší práce péče o klisny s hříbaty, v průběhu roku dále budete pracovat zejména s mladými koňmi. 

Samostatné bydlení zajištěno. 

Výborné platové podmínky.

Přihlášky na: info@gestuet-etzean.de

03.04.2024

Tisková zpráva DS Pardubice: Hlavní dostih bez vítěze

Hlavní dostih zůstal bez vítěze, Foret zapsal vítězství na rovinách i přes proutěnky

 

Pardubice, 14. dubna 2024 – Dostihová sezona na Pardubickém závodišti odstartovala. Za mimořádně příznivého počasí bylo na programu šest dostihů. Hlavní z nich, Jarní cena Pardubického závodiště, však musel být předčasně ukončen. Dařilo se Petru Foretovi, který zaznamenal zajímavý rovinovo-překážkový double.

 

Tisková zpráva DS Pardubice: Pardubická sezóna odstartuje už v neděli

 

Už v neděli 14. dubna se otevřou brány dostihového závodiště v Pardubicích. Program obstará trojice rovin a stejný počet proutěnek, které otevřou českou překážkovou sezónu. Diváci se mohou těšit na početná startovní pole. Celkem se totiž v šesti dostizích představí 68 koní. Mezi nimi navíc najdeme několik zajímavých jmen.

 

Tisková zpráva DS Pardubice: Pardubice snižují startovné

Pardubice připravují deset dostihových dnů a snižují startovné  

 

Pardubice, 27. února 2024 – Pardubický Dostihový spolek pro letošní sezónu naplánoval deset mítinků. Stejně jako v loňském roce začne dostihový program v polovině dubna. Ve struktuře dostihových dnů je několik novinek, ovšem nejzásadnější změnou pro samotný dostihový provoz je snížení sazeb zápisného a startovného.

 

Bojovník Torque Power stojí v Kostolných Kračanech

Populární bělouš Torque Power v aktuální sezóně doplňuje nabídku plemeníku v našem regionu. Na uplatnění  čeká ve své první sezóně chovu Jána Madarázse, zůstává však i nadále v majetku Josefa Sallera mladšího,  jehož stáj The Sons of Sharpour reprezentoval i v posledních startech své bohaté kariéry.

Murzabajev v Hongkongu: Francie byla velkou zkušeností

Bajuržan Murzabajev  je mužem, který se k výzvám v život staví vždy čelem. Rodák z Almaty v Kazachstánu se postaví poprvé na start  LONGINES International Jockeys’ Championship se zájmem  předvést svůj talent na nové scéně.Murzabajev ve středu večer (6. prosince) na městské dráze  Happy Valley reprezentuje Německo, kam se vrací t v roce 2024 po roční pauze, kdy na pozvání trenéra 31násobného šampiona tamních trenérů Abdreho Fabreho  okusill život ve Francii.

 

Vyjádření ČASCH ke zrušení závěrečného dostihového dne v Pardubicích

Česká asociace steeplechase, z.s., se v úterý 24.10.2023 písemně obrátila na předsedkyni představenstva Dostihového spolku a.s. MUDr. Štěpánku Fraňkovou a na jeho výkonného ředitele, Mgr. Jaroslava Müllera a vyjádřila znepokojení svých členů, především trenérů a majitelů překážkových koní nad v podstatě nezdůvodněným rozhodnutím Dostihového spolku a.s. neuspořádat Závěrečný dostihový den 12.11.2023.

Stránky