Informace

Česky

Tisková zpráva Agrofert Parku - třetí kvalifikace bude modrá

Pardubice, 14. srpna 2017 – Předposlední z kvalifikací na 127. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou bude „modrá“. Od začátku sezony si pardubické závodiště hraje s barvami a právě odstíny modré jsou srpnovým dress codem. A navíc, pokud diváci přijdou s hrací kartou Sportovního parku Pardubice, budou mít vstup na dostihový mítink zdarma. Na dostihy zdarma Pardubice aktuálně žijí „Sportovním parkem“, který navazuje na loňský, velmi úspěšný Olympijský park. Prezentuje se v něm několik desítek sportovních klubů a disciplín, mezi nimi i dostihy.

Tisková zpráva Agrofert Parku - Oblíbená Dětská Velká pardubická se vrací!

Pardubice, 27. července 2017 – V rámci Letního dostihového dne se uskuteční také jeden „vložený dostih“. Letos už podruhé se uskuteční oficiální závod Dětská Velká pardubická. Zmenšené překážky z kurzu Velké pardubické jsou připraveny pro malé návštěvníky dostihů, které za absolvování trati čekají odměny.

Nabídka francouzského žokeje na PMU dostihy v Mostě

Pro dostihový den PMU v Mostě (21. 7. 2017) bude k dispozici francouzský žokej Maxime Foulon. Minimální váha 52 kg. Obsazen zatím pouze na jeden dostih (II. kat. na  2 200 metrů). V případě zájmu kontaktujte Lindu Krejčovou (tel. 00420 605 855 489, e-mail: lindakrejcova@jockey-exclusive.cz) nebo Michaelu Musialovou (tel.+420739 909 059).

Stránky