Z domova

Urbánek: Ideal Approach? Neskutečný kůň...

Desetiletý Ideal Approach (foto z Bratislavy) sice nevévodí a nikdy nevévodil českému handicapu, jeho výsledky jsou ale nepochybně pozoruhodné. Svěřenec Luboše Urbánka svou kariéru nyní obohatil úspěchem v rámci hamburského derby-mítinku a stáji Lokotrans tak dopřál úspěch na půdě, odkud se často vítězství nevozí.

Ze zahraničí

Life is Good opět vítězný

Life Is Good je zpět. Vítěz Pegasus World Cupu, který se neúspěšně podíval do Dubaje na tamní březnový World Cup, se v prvním startu po návratu do USA  opět vítězně naladil. Pod vedením žokeje Flaviena Pratta   vyhrál čtyřletý svěřenec Todda Pletchera  John A Nerud Stakes (grade 2) v Belmont Parku s náskokem pěti délek  a jeho dalším cílem by měl být Whitney Handicap v Saratoze v srpnu. Dlouhodobým záměrem je Breeders´Cup, z něhož už si tým kolem Life Is Good odvezl jednu vítěznou sošku loni.  

Rozhovor

Ingrid Janáčková Koplíková: Aby všechno bylo připravené a fungovalo

Dostihy jezdí dvacátou sezónu a z toho tři roky se intenzivně věnuje také trénování.V sobotu 28. 5. 2022 si v Mostě připsala jubilejní sté vítězství kariéry v sedle Iliase, syna klisny Inés, s níž v roce 2015 vyhrála Slovenské Oaks. Maminka třináctileté Viktorky, dvouletého Mattea, Ingrid Janáčková Koplíková.