Zprávy pořadatelů

Česky

Stromský: Charme Look si umí poradit, budeme ale potřebovat i štěstí

Žokej Marek Stromský po minulých Velkých v sedle Nikase tentokrát „mění dres“ a v největším českém dostihu povede Charme Looka, obhájce loňského vítězství.  Jana Faltejska ze sedla  obhájce vítězství odvály povinnosti ve francouzské ekipě, a tak došlo k dohodě mezi Růžičkovou a právě Stromským.  Ten před  letošní Velkou doufá v přízeň paní štěstěny a samozřejmě věří v kvality, které Charme Look už v minulosti opakovaně prokázal…

Tisková zpráva Hipodromu Most - Milionové dostihy na hipodromu


MILIÓNOVÉ DOSTIHY NA HIPODROMU MOST


V sobotu 14. října 2017 od 12.30 hodin Hipodrom Most přivítá nejbohatší dostihový den letošní sezóny. Vrcholem bude 79. Cena zimního favorita a 96. Svatováclavská cena. V obou těchto dostizích bude na výhrách rozděleno 550 tisíc korun. „Ve dvou dostizích prestižní kategorie Listed na výhrách rozdělíme přes 1 milion korun. Celková dotace dostihového odpoledne pak činí téměř 1 a půl milionu korun. Jedná se tedy o nejlépe dotovaný dostihový den celého našeho kalendáře,“ upřesnil ředitel společnosti HIPODROM MOST Jakub Šimůnek.

Dostihový infoservis Conseq Parku k Velké ceně Prahy

XIII. den metropolitní sezóny: 39. Velká cena Prahy CK Martin Tour
 
Třináctou kapitolou letošního kalendáře v Conseq Parku Velká Chuchle byl Dostihový festival, s vrcholem v podobě 39. ročníku Velké ceny Prahy CK Martin Tour (1600 m, 550 tis. Kč), nejvýznamnější srovnávací zkoušky tříletých a starších mílařů. V bohatém doprovodném programu představili své aktivity členové Městské policie Praha a mimodostihové dění vyvrcholilo vyhlášením vítězky soutěže Miss Léta 2017.
Nečekaně Noble Cliffs

Tisková zpráva Agrofert Parku - Francouzi stojí o Velkou pardubickou

Francouzi stojí o start ve Velké pardubické

 

Pardubice, 21. září 2017 – Dodatečný termín přihlášek na 127. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou využilo hned pět realizačních týmů. Kromě trojice tuzemských koní se nově na seznamu přihlášených objevila i další dvě francouzská jména. Už dříve avizovaný Virtus d´Estruval tak nebude na startu letošní Velké pardubické osamocen.

 

Stránky