Zprávy pořadatelů

Česky

Tisková zpráva Hipodromu Most

 Po zimní přestávce odstartuje již dvaadvacátá sezona na HIPODROMU MOST 

Na rok 2019 si HIPODROM MOST připravil kalendář nabitý významnými dostihy. Již dvaadvacátou sezónu  zahájí  v neděli  14.  dubna  2019  od  13.00  hodin  Jarní  cena  města  Mostu  –  45.  Memoriál Rudolfa  Deyla.  Jedná  se  o  dostih  první  kategorie  pro  3  leté  klisny  s dotací  150 000  Kč,  který  je přípravným kláním  na květnovou 71. Jarní cenu klisen.

Tisková zpráva Dostihového spolku

Česká televize je generálním mediálním partnerem

 

Pardubice, 8. dubna 2019 – Představitelé Dostihového spolku a.s. a Česká televize dnes podepsali memorandum, kterým deklarují vzájemnou spolupráci. Veřejnoprávní televize bude generálním mediálním partnerem pardubického závodiště minimálně po dobu následujících čtyř let.

 

V neděli bude v Praze příjímat sázky Tipsport

 

Závodiště Velká Chuchle je připraveno na novou sezónu, dráha i divácký sektor pečlivě nachystány a v neděli se uskuteční letošní úvodní dostihový den. Bohužel společnosti TOTO CZ, která přímo na závodišti provozuje sázky pod značkou Betino, se zatím nepodařilo obnovit licenci pro provozování sázek. Závodiště Velká Chuchle letos navázalo spolupráci se sázkovou kanceláří Tipsport, a ta v neděli posílí v areálu závodiště svůj tým pro příjem sázek.

Tuto aktualitu najdete zároveň na www.velka-chuchle.cz, kde se můžete podívat i na naše další novinky.

Novinky z Velké Chuchle

Startujeme dostihovou sezonu!


Za pouhé tři dny, v neděli 7. dubna, bude na závodišti ve Velké Chuchli zahájena dostihová sezóna 2019. Potrvá sedm měsíců a dva dny a skončí v sobotu 9. listopadu. Nabídne 14 dostihových dnů se 111 jednotlivými dostihy, v nichž bude mezi nejúspěšnější aktéry rozděleno celkem 16,115.000 Kč. První dostih bude odstartován ve 14 hodin, areál závodiště se divákům otevře o dvě hodiny dříve.

Kniha o L. Brandisové je v prodeji

Dva roky práce strávil britský spisovatel Richard Askwith  prací na knize o Latě Brandisové,  která se stala  první biografií jediné vítězné ženy v historii Velké pardubické.  Kniha s českým titulem Nezlomná je unikátním pohledem na život nedoceněné hrdinky Laty Brandisové.  Kniha,  která by v blízké době měla vyjít v českém překladu, je zájemcům k dispozici v nakladatelství Vintage Publishing.

Změna na pozici generálního partnera Velké pardubické

Změna na pozici generálního partnera Velké pardubické. Otevírá se příležitost pro nová partnerství.

Pardubice, 23. listopadu 2018 – Jedno z nejdelších partnerství českého sportu končí. Po čtvrt století trvající spolupráci nastal čas na změnu. Česká pojišťovna, generální partner nejtěžšího a nejstaršího dostihu kontinentální Evropy – Velké pardubické, se rozhodla dát příležitost jiným společnostem podílet se na rozvoji dostihového sportu. 

Stránky