Zprávy pořadatelů

Česky

Tisková zpráva Dostihového spolku - nová vize do nové sezóny

 

S novou vizí do nové sezony

Pardubice, 26. dubna 2017 – Moderní závodiště, vyšší komfort pro návštěvníky i novinky v dostihovém provozu. Taková bude sezona 2017 na pardubickém dostihovém závodišti. Dostihový spolek a.s. do ní vstupuje s novou vizí a celou řadou nápadů. Zlepšovat chce nejen zázemí pro diváky, ale také servis pro dostihové stáje. Velkou novinkou pro ně je snížení startovného.

Dostihový infoservis Conseq Parku

III. den metropolitní sezóny: Dostihový den českých lídrů
Dostihový den českých lídrů - třetí díl letošní dostihové sezóny v Conseq Parku Velká Chuchle měl ve svém programu dva ostře sledované dostihy a v obou se prosadili žokej Radek Koplík a trenér Arslangirej Šavujev. Jeho svěřenci opanovali celkem tři dostihy odpoledne, stejně jako žokej Jaromír Šafář.
Dashing Home se vrátil na vítěznou vlnu

Dostihový infoservis Conseq Parku

II. den metropolitní sezóny: 59. Velká dubnová cena ERSTE Factoring
Opět za velmi příznivých podmínek a před početnou diváckou kulisou se v neděli v Conseq Parku Velká Chuchle uskutečnila druhá kapitola aktuální dostihové sezóny. na programu byly i dva dostihy nejvyšší kategorie, v 59. Velké dubnové ceně ERSTE Factoring (I. k., 1800 m, 150 tis. Kč) vstupovala do letošního dění držitelka titulu Kůň roku 2016 Dally Hit, ve 43. Memoriálu Rudolfa Deyla (I. k., 1400 m, 135 tis Kč) testovaly tříleté uchazečky svou formu před květnovou Jarní cenou klisen.

Tisková zpráva Agrofert Parku - Úspěšná mise do Irska

Mise do Irska byla úspěšná

Pardubice, 10. dubna 2017 – Hned dva cíle měla krátká pracovní cesta do Irska – přivést koně do Velké pardubické a udělat další krok ke zvýšení bezpečnosti koní a jezdců při dostizích. Ředitel Dostihového spolku Martin Korba a správce pardubické dostihové dráhy Jiří Janda totiž navštívili i výrobce moderních steeplechase skoků a především viděli jejich výhody v praxi.

Mazur: Dostihy u vás jsou o trochu dál než ty polské...

Žokej Szcepan Mazur je na polských drahách králem,  jehož vládu narušil jen předloňský titul Tomáše Lukáška.  V rámci polské sezóny talentovaný žokej ze země našich sousedů působí především ve Varšavě, zimní měsíc ale s oblibou tráví docela  v jiných dostihových podmínkách. V Dubaji. Tři zimy ve Spojených arabských emirátech nejenom chystá koně, ale také jezdí dostihy. A to je něco, co se až na drobné výjimky jezdcům z jiných postsovětských zemí nepodařilo. I proto byl Mazur velmi zajímavým prvkem nedělního odpoledne v pražské Chuchli, na dráze, kde se už b minulosti objevil v rámci evropského žokejského poháru. Tentokrát ale, narozdíl od EJC, pražským divákům předvedl nejenom to, že umí jezdit, ale i to, že dokáže v dostizích vyhrávat…

Tisková zpráva Agrofert Parku - Předprodej vstupenek na Velkou pardubickou

První kolo slev na Velkou pardubickou končí!

Pardubice, 29. března 2017 – Pouhé dva dny zbývají do ukončení prvního kola slev na vstupenky na letošní 127. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou. Jen do konce března je totiž možné koupit lístky na stání za pouhých 99 korun.

Stránky