Zprávy pořadatelů

Česky

Tisková zpráva DS Pardubice: Cenu Mr Spexe ovládl Averis

Lokotrans sobě. Cenu Mr Spexe ovládl jeho stájový kolega Averis

 

Pardubice, 22. října 2022 - Pardubické dostihové závodiště se loučilo se sezonou. V dostihu, který bývá pravidelně pojmenován po vítězi posledního ročníku Velké pardubické, zvítězil pětiletý hnědý valach Averis ze stejné stáje jako je poslední vítěz Velké Mr Spex. Hlavní dostih, Cenu města Pardubic, pro sebe získal svěřenec trenéra Stanislava Popelky Imphal s žokejem Jaroslavem Myškou v sedle.

Tisková zpráva DS Pardubice: Zítra o vítěze šampionátu pardubických jezdců

Kdo z koho?

V sobotu budeme znát vítěze šampionátu jezdců na Pardubickém závodišti

 

Pardubice, 21. října 2022 – Už několik sezón je na Pardubickém závodišti sledován šampionát jezdců. K obhajobě má velmi blízko žokej Jan Faltejsek, který titul vloni získal jen těžko uvěřitelným závěrem. Letos bude v Pardubicích scházet, přesto by mu náskok měl stačit. Co s tím ale udělá Jan Odložil? 

TZ DS Pardubice: Žokejové pomáhali

Žokejové pomáhali, pro nemocnou Terezku se vydražilo šestačtyřicet tisíc korun

 

V rámci nabitého odpoledního programu letošního ročníku Velké pardubické se také pomáhalo. Z iniciativy bývalé jezdkyně Barbory Málkové – Miksánkové se spojila česko-slovenská žokejská elita a poskytla své rajtky do dobročinné dražby. Její výtěžek putoval ve prospěch malé Terezky, která onemocněla leukémií. Výsledkem je částka 46 tisíc korun. Další finanční prostředky lidé zasílají na transparentní účet.

 

Tisková zpráva DS Pardubice: Vzpomínka na legendu i charitativní dražba

Vzpomínka na legendu i charitativní dražba, to je doprovodný program nedělního mítinku

 

Pardubice, 7. října 2022 – Velká pardubická není jen vrcholem dostihové sezony a sportovním zážitkem, je také místem společenských setkání. A také příležitostí vzpomenout na legendy dostihového sportu nebo pomoci těm, kteří ji potřebují.

 

JIŘÍ ŠINDLER

Tisková zpráva DS Pardubice: Velké návraty

VELKÉ NÁVRATY

 

Vítěz Velké pardubické Hegnus i vlajkonoš jízdní policie Ota se vrací do Pardubic

 

Pardubice, 6. října 2022 - Bude to jen na chvilku, přesto budou významnými hosty. Řeč je o dvou koních, kteří svá jména v minulosti spojili s Pardubicemi a Velkou pardubickou. Každý v jiné roli, ale jedno mají společné – budou čestným doprovodem účastníků 132. Velké pardubické se Slavia pojišťovnou.

Tisková zpráva DS Pardubice: Sobotní Pardubice s vrcholy přes lehké skoky i dvojkovými rovinami

Sobotní Pardubice s vrcholy přes lehké skoky i dvojkovými rovinami

 

Vrcholem následujícího víkendu i celé překážkové sezóny je samozřejmě nedělní 132. Velká pardubická se Slavia pojišťovnou, nicméně atraktivní program je v Pardubicích přichystán už na sobotu. Na programu je totiž trojice jedničkových dostihů přes lehčí skoky a na své si přijdou i příznivci rovinových dostihů, kteří se mohou těšit především na trojici dostihů II. kategorie.

 

Tisková zpráva DS Pardubice: pro Velkou chybí Theophilos, pole je ale široké

Přihlášky na Velkou pardubickou: Chybí Theophilos, pole favoritů je ale široké

 

Pardubice, 22. září 2022 – Ve čtvrtek 22. září byly zveřejněny přihlášky na 132. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou. Na listině je 17 jmen včetně zahraničních hostů. Nechybí obhájce loňského vítězství Talent, naopak schází jméno vítěze z roku 2019 Theophilose, který se zranil.

 

Tisková zpráva DS: Prořídlému kvalifikačnímu poli kraloval Imphal

Prořídlému kvalifikačnímu poli kraloval Imphal Pardubice, 3. září 2022 - Oba svěřenci moravského trenéra Stanislava Popelky splnili v poslední kvalifikaci podmínky pro start ve 132. Velké pardubické se Slavia pojišťovnou. Z deseti startujících se do cíle Velké ceny města Pardubic dostalo nakonec jen kvarteto koní. Prvenství se stalo kořistí devítiletého valacha Imphala, kterého pro stáj Quartis-Zámecký vrch připravuje trenér Stanislav Popelka.

Tisková zpráva DS Pardubice: Cenu města Pardubic ovládl francouzský žokej

 

Cenu města Pardubic ovládl francouzský žokej

 

Pardubice, 2. září 2022 - Chutný předkrm připravil před sobotním hlavním dostihovým dnem francouzský jezdec Benoit Claudic. Stájí Pegas narychlo angažovaný žokej ukázal na Pardubickém závodišti svoje umění a ovládl stylem start-cíl s valachem Ho My God Cenu Nadace pro rozvoj města Pardubic.

 

Stránky