Módní trendy na dostizích

Zdravím všechny příznivce módy a dostihů. Máme tu konečně jaro, a tak se pojďme spolu podívat na módní trendy pro jaro a léto 2017.

Obleky
……už dávno nepatří jen mužům a teď se bussines outfit dostává i do ulic na běžné nošení.
Mužům obleky sice sluší, ale ženy v nich vypadají zatraceně sexy. Oblek můžete libovolně kombinovat, vypadá elegantně, luxusně a můžete k němu nosit polobotky, tenisky lodičky. Jít v něm na rande, na pracovní schůzku, do společnosti. Doporučuji vybírat kvalitní látku a střih, věřte mi, že se Vám to vyplatí, tenhle kousek se bude nosit pořád, tak se nebojte investovat.

Metalické odstíny
Metalické odlesky se objevily už loni v zimě a stále budou módní. Za mě určitě boty v těchto barvách. Když sladíte oblečení do jednoho odstínu barvy třeba nude (tělová) a k tomu si vezmete polobotky v metalické barvě, odstín stříbrného kovu, rozjasníte celý outfit a máte jeden dokonalý výrazný doplněk. Zářící může být vše, od vašeho oděvu až po doplňky nebo šperky.

Módní pastelové barvy
Pastelové barvy jsou nádherné, jemné, romantické a slušivé. Pokud dáváte přednost něčemu méně nápadnému, ale přesto elegantnímu a vždy slušivému, vsaďte na oblíbené pastelové barvy. Barvy jako modrá, světle růžová, meruňková nebo mátová se objevují nejen na různých kouscích oblečení ale i na doplňcích.

Neonové a reflexní odstíny
Barvy, barvy a zase barvy, letos to bude hlavně nebesky modrá, korálově červená nebo kanárkově žlutá. Doporučuji kombinovat vždy jen jeden kousek, který oživí celkový dojem a díky tomu i vynikne.

Květiny jsou významným prvkem letošní módy
Hlavně ty vyšívané, ty se letos staly velkým módním hitem. Výšivky květin jsou všude, na halenkách, džínech, mikinách, obuvi, kabelkách, kšiltovkách. Je to, taková novodobá folklórní módní vlna. Krásná, něžná a romantická.

Všechny tyto módní trendy můžete předvést právě při návštěvě dostihů. Nezapomínejme na pokrývku hlavy, ta by neměla chybět v žádném případě. Na viděnou na dostizích se s vámi těší

Jana Rumerskirch Šafaříková