Zprávy pořadatelů

Česky

Vyjádření ČASCH ke zrušení závěrečného dostihového dne v Pardubicích

Česká asociace steeplechase, z.s., se v úterý 24.10.2023 písemně obrátila na předsedkyni představenstva Dostihového spolku a.s. MUDr. Štěpánku Fraňkovou a na jeho výkonného ředitele, Mgr. Jaroslava Müllera a vyjádřila znepokojení svých členů, především trenérů a majitelů překážkových koní nad v podstatě nezdůvodněným rozhodnutím Dostihového spolku a.s. neuspořádat Závěrečný dostihový den 12.11.2023.

Tisková zpráva J. Vaníčka jun.- Dostihy Kolesa 2023

Dostihy Kolesa 2023

Kolesách u Kladrub nad Labem se uskuteční poslední závěrečný dostihový den ve východních Čechách. V neděli 5.listopadu při dostihovém mítinku se vyhodnotí jubilejní 20 ročník Koleského překážkového mítinku z roku 2022.

V Kolesách v loni bodovaly:

Jezdec Petr Foret

Žokej Jan Odložil

Jezdkyně / amazonka Miroslava Sedláková

Tisková zpráva DS Pardubice: Vltava i Labe pro Myšku

Vltava i Labe pro Myšku, Fort Medoc udržel neporazitelnost

 

Pardubice, 9. října 2023 – V atmosféře netrpělivého očekávání 133. Velké pardubické se Slavia pojišťovnou se na Pardubickém závodišti běželo dalších šest dostihů. Některé z nich jsou považovány za předstupně legendárního dostihu. V Ceně Vltavy i v Ceně Labe kraloval žokej Jaroslav Myška, v Ceně České asociace steeplechase udržitel neporazitelnost čtyřletý ryzák Fort Medoc.

 

Tisková zpráva DS Pardubice: Sobotě vévodí Cena zimní královny

Pětici sobotních jedniček vévodí Cena zimní královnyVrcholem následujícího víkendu i celé překážkové sezóny je samozřejmě nedělní Velká pardubická, ovšem mimořádně atraktivní program je v Pardubicích přichystán už na sobotu. Odběhne se totiž pětice jedničkových dostihů, z nichž se tři uskuteční přes lehčí skoky a dva na rovině. Vrcholem je mezi nimi Cena Zimní královny, tedy nejvýznamnější dostih pro dvouleté klisny, který pardubické závodiště hostí poprvé.Do Westminster 42.

Tisková zpráva DS Pardubice: Evžen na Velké přeci jen bude!

 Pardubice, 26. září 2023 – Když musel krátce před červnovou kvalifikací ukončit dostihovou kariéru, nejen pardubické publikum zalitovalo. Evžena v jeho rozletu zastavilo obnovené zranění. Ale není všem dnům konec. Devítiletý hnědák se při 133. Velké pardubické se Slavia pojišťovnou představí. Bude to on, kdo přivede účastníky letošního ročníku na slavnostní přehlídku v cílové rovině Pardubického závodiště.

Stránky