Zprávy pořadatelů

Česky

Tisková zpráva DS: Třetí kvalifikaci ovládl Player

Třetí kvalifikaci ovládl Player

 

Pardubice, 6. srpna 2022 - Po tropických teplotách zkropil pardubické závodiště déšť. Na pružné dráze se v hlavním dostihu, třetí kvalifikaci na 132. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou, prosadil 10letý ryzák Player se svým stálým žokejem Marcelem Novákem. Švédský zástupce, Three Is Company, byl v průběhu kvalifikace zadržen. Podmínky pro start ve Velké pardubické splnilo dalších šest koní, nyní jich tedy může nastoupit jednadvacet.

Tisková zpráva DS Pardubice: do kvalifikace obhájce i švédský host

Do třetí kvalifikace míří obhájce Lombargini i švédský host

 

Pardubice, 3. srpna 2022 - V sobotu na Pardubickém závodišti pokračuje seriál kvalifikačních dostihů na Velkou pardubickou. Vrcholem mítinku je totiž Cena firmy Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. - III. kvalifikace na 132. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou (Stcc, NL, 5800 m). Jedná se o nejpočetněji obsazenou letošní kvalifikaci, když na její start míří čtrnáctka koní, mezi nimiž nechybí obhájce vítězství ani netradiční zahraniční host.

 

Tisková zpráva Dostihového spolku Pardubice: 10x Registana

10x v hlavní roli Registana

 

Bývaly to oblíbené knižní detektivky: 3x s populární slečnou Marplovou nebo Perry Masonem. A protože dostihy jsou někdy velká záhada, nabízíme vám profil jednoho z nejúspěšnějších koní novodobého českého turfu - tmavé hnědky Registany, po níž je pojmenována cena pro klisny, jíž absolvují už v sobotu její následovnice.

V deseti milnících ji trochu jinak představuje její dvorní trenér ČESTMÍR OLEHLA:

 

Tisková zpráva: V průběhu Derby-dne byly také předány dva šeky

Praha 29. června 2022 – Vrchol dostihové sezóny v Chuchle Areně Praha se vydařil. K úspěšnému vyznění nejvýznamnějšího odpoledne přispěl kromě osmi sportovně vysoce kvalitních a pro diváky strhujících dostihů i originální doprovodný program, který připravila a profesionálně zajistila Armáda České republiky. Dvěma momentyslavnostní atmosféry byla též předání dvou šeků v celkové hodnotě půl miliónu korun.

Tisková zpráva DS Pardubice: Talent vstupuje do sezóny

Hrdina Velké pardubické Talent vstupuje do sezóny

 

Pardubice, 15. června 2022 - Další pokračování pardubické sezóny má dvě části. Dostihům totiž bude patřit už páteční podvečer, během něhož se odběhne čtveřice rovin a dvojice proutěnek. To hlavní každopádně přijde na řadu tradičně v sobotu, kdy nejenže pokračuje seriál kvalifikačních dostihů na Velkou pardubickou, ale odběhnou se také jedničky pro klasické steeplery a specialisty na krátké krosy.

Tisková zpráva DS Pardubice: Premiéra soubojem vycházejících hvězd

Pardubická premiéra se soubojem vycházejících hvězd V předchozích dvou letech začátek sezóny na Pardubickém závodišti posunula koronavirová opatření, letos se premiérový dostihový den uskuteční v tradičním termínu 8. května. Vrcholem programu je Cena města Pardubic – Úvodní cross country Koroka (Stcc, I. kat., 4500 m), na jejíž start se postaví několik koní, kteří už naznačili výrazný potenciál, ale to nejlepší by měli mít teprve před sebou. Výše uvedenému popisu bezpochyby odpovídá Night Moon (ž. Faltejsek).

Tisková zpráva - nekonání EJC v roce 2022

Nejbohatší rovinový mítink české sezony Evropský pohár žokejů se v letošním roce neuskuteční. Důvodem je podle pořadatelů odchod generálního partnera a s tím spojený výpadek sponzorských financí, který se v době pokračující pandemie, energetické krize a války na Ukrajině nepodařilo nahradit.

V termínové listině sezony 2022 byl pro osmý ročník Evropského poháru žokejů rezervován termín sobota 24. září.

Tisková zpráva DS Pardubice -vstupenky na Velkou se slevou

 

Vstupenky na celou sezonu jsou v prodeji, na Velkou pardubickou se slevou

 

Pardubice, 8. dubna 2022 – Přesně měsíc před zahájením pardubické dostihové sezony se otevírají také virtuální pokladny Pardubického závodiště. V pátek 8. dubna, od odpoledních hodin, mají návštěvníci možnost nakoupit vstupenky na celou dostihovou sezonu ONLINE, včetně 132. Velké pardubické se Slavia pojišťovnou. Vše potřebné najdou na webu Pardubického závodiště.

Stránky