Informace

Česky

Tisková zpráva DS Pardubice: Sváteční vzpomínka na Jiřího Jandu

Sváteční mítink připomene památku Jiřího Jandy

 

Pardubice, 3. května 2024 – První květnový dostihový den bude vzpomínkou na iniciátora založení Dostihového spolku, jeho prvního ředitele a později také správce dostihové dráhy MVDr. Jiřího Jandu. Dostihový trenér, jehož jméno je s pardubickým závodištěm neodmyslitelně spjato, navždy odešel v listopadu loňského roku. Nyní, na startu nové krosové sezóny, se s Jiřím Jandou může symbolicky rozloučit a vzpomenout na něj široká veřejnost.

Tisková zpráva DS Pardubice: Coupstar vyzve tři vítěze z rámcového programu Velké

Talentovaný Coupstar vyzve tři vítěze z rámcového programu Velké pardubické

 

Sváteční 8. květen je tradičním termínem pardubického dostihového dne. Pardubické závodiště sice zahájilo sezónu už v polovině dubna, nicméně nyní se jedná o první letošní dostihový den, jehož součástí jsou krosy. Ty tvoří pět z celkové osmičky středečních dostihů, přičemž největší pozornost poutá Cena města Pardubic – Úvodní cross country Koroka - Memoriál MVDr. Jiřího Jandy.

 

Inzerce: Volné místo v hřebčíně Etzean

Volné místo v plnokrevném hřebčíně Etzean

Přední plnokrevný hřebčín potřebuje posílit tým a hledá motivované zaměstnance na krátkodobý a dlouhodobý úvazek. 

Zkušenosti s péčí o klisny s hříbaty a mladými koňmi jsou vítány. 

V jarním období bude základem Vaší práce péče o klisny s hříbaty, v průběhu roku dále budete pracovat zejména s mladými koňmi. 

Samostatné bydlení zajištěno. 

Výborné platové podmínky.

Přihlášky na: info@gestuet-etzean.de

03.04.2024

Tisková zpráva DS Pardubice: Hlavní dostih bez vítěze

Hlavní dostih zůstal bez vítěze, Foret zapsal vítězství na rovinách i přes proutěnky

 

Pardubice, 14. dubna 2024 – Dostihová sezona na Pardubickém závodišti odstartovala. Za mimořádně příznivého počasí bylo na programu šest dostihů. Hlavní z nich, Jarní cena Pardubického závodiště, však musel být předčasně ukončen. Dařilo se Petru Foretovi, který zaznamenal zajímavý rovinovo-překážkový double.

 

Tisková zpráva DS Pardubice: Pardubická sezóna odstartuje už v neděli

 

Už v neděli 14. dubna se otevřou brány dostihového závodiště v Pardubicích. Program obstará trojice rovin a stejný počet proutěnek, které otevřou českou překážkovou sezónu. Diváci se mohou těšit na početná startovní pole. Celkem se totiž v šesti dostizích představí 68 koní. Mezi nimi navíc najdeme několik zajímavých jmen.

 

Tisková zpráva DS Pardubice: Pardubice snižují startovné

Pardubice připravují deset dostihových dnů a snižují startovné  

 

Pardubice, 27. února 2024 – Pardubický Dostihový spolek pro letošní sezónu naplánoval deset mítinků. Stejně jako v loňském roce začne dostihový program v polovině dubna. Ve struktuře dostihových dnů je několik novinek, ovšem nejzásadnější změnou pro samotný dostihový provoz je snížení sazeb zápisného a startovného.

 

Bojovník Torque Power stojí v Kostolných Kračanech

Populární bělouš Torque Power v aktuální sezóně doplňuje nabídku plemeníku v našem regionu. Na uplatnění  čeká ve své první sezóně chovu Jána Madarázse, zůstává však i nadále v majetku Josefa Sallera mladšího,  jehož stáj The Sons of Sharpour reprezentoval i v posledních startech své bohaté kariéry.

Stránky