Informace

Česky

Bojovník Torque Power stojí v Kostolných Kračanech

Populární bělouš Torque Power v aktuální sezóně doplňuje nabídku plemeníku v našem regionu. Na uplatnění  čeká ve své první sezóně chovu Jána Madarázse, zůstává však i nadále v majetku Josefa Sallera mladšího,  jehož stáj The Sons of Sharpour reprezentoval i v posledních startech své bohaté kariéry.

Murzabajev v Hongkongu: Francie byla velkou zkušeností

Bajuržan Murzabajev  je mužem, který se k výzvám v život staví vždy čelem. Rodák z Almaty v Kazachstánu se postaví poprvé na start  LONGINES International Jockeys’ Championship se zájmem  předvést svůj talent na nové scéně.Murzabajev ve středu večer (6. prosince) na městské dráze  Happy Valley reprezentuje Německo, kam se vrací t v roce 2024 po roční pauze, kdy na pozvání trenéra 31násobného šampiona tamních trenérů Abdreho Fabreho  okusill život ve Francii.

 

Vyjádření ČASCH ke zrušení závěrečného dostihového dne v Pardubicích

Česká asociace steeplechase, z.s., se v úterý 24.10.2023 písemně obrátila na předsedkyni představenstva Dostihového spolku a.s. MUDr. Štěpánku Fraňkovou a na jeho výkonného ředitele, Mgr. Jaroslava Müllera a vyjádřila znepokojení svých členů, především trenérů a majitelů překážkových koní nad v podstatě nezdůvodněným rozhodnutím Dostihového spolku a.s. neuspořádat Závěrečný dostihový den 12.11.2023.

Tisková zpráva J. Vaníčka jun.- Dostihy Kolesa 2023

Dostihy Kolesa 2023

Kolesách u Kladrub nad Labem se uskuteční poslední závěrečný dostihový den ve východních Čechách. V neděli 5.listopadu při dostihovém mítinku se vyhodnotí jubilejní 20 ročník Koleského překážkového mítinku z roku 2022.

V Kolesách v loni bodovaly:

Jezdec Petr Foret

Žokej Jan Odložil

Jezdkyně / amazonka Miroslava Sedláková

Tisková zpráva DS Pardubice: Vltava i Labe pro Myšku

Vltava i Labe pro Myšku, Fort Medoc udržel neporazitelnost

 

Pardubice, 9. října 2023 – V atmosféře netrpělivého očekávání 133. Velké pardubické se Slavia pojišťovnou se na Pardubickém závodišti běželo dalších šest dostihů. Některé z nich jsou považovány za předstupně legendárního dostihu. V Ceně Vltavy i v Ceně Labe kraloval žokej Jaroslav Myška, v Ceně České asociace steeplechase udržitel neporazitelnost čtyřletý ryzák Fort Medoc.

 

Tisková zpráva DS Pardubice: Sobotě vévodí Cena zimní královny

Pětici sobotních jedniček vévodí Cena zimní královnyVrcholem následujícího víkendu i celé překážkové sezóny je samozřejmě nedělní Velká pardubická, ovšem mimořádně atraktivní program je v Pardubicích přichystán už na sobotu. Odběhne se totiž pětice jedničkových dostihů, z nichž se tři uskuteční přes lehčí skoky a dva na rovině. Vrcholem je mezi nimi Cena Zimní královny, tedy nejvýznamnější dostih pro dvouleté klisny, který pardubické závodiště hostí poprvé.Do Westminster 42.

Stránky