Pozvánka na dostihy v Praze - Dětský den v Chuchli

DĚTSKÝ DEN NA DOSTIZÍCH


V sobotu 1. června se na závodišti v Praze-Velké Chuchli uskuteční další dostihový den, jehož doprovodný program bude věnován hlavně dětem. Na své si však jistě přijdou všichni, připraveny budou i jahodové hody, nebo předváděcí jízdy společnosti Auto Jarov Kunratice. 

V 67. Velké červnové ceně Auto Jarov Kunratice se představí čtrnáct tříletých hřebců a jedna klisna, kteří směřují do vrcholného klasického testu sezóny, Českého Derby. Hlavními adepty triumfu by měli být premiant dubnové karlovarské Jarní ceny Angkor Wat a těsně druhý z Memoriálu dr. Frankenbergera, konaného před třemi týdny v Praze, Pacific Hill.

Na start 16. Ceny Nory Jeane se postaví sedm kandidátek a nejsledovanější z nich bude obhájkyně loňského vítězství Saša, jež tímto dostihem zahájí letošní sezónu. Mezi jejími soupeřkami bude i účastnice z Německa Wangi Wangi.

Dále se letos poprvé na dráze představí dvouletí koně a dva dostihy tohoto odpoledne jsou vyhrazeny aktérům tradičního mezinárodního utkání žákovských jezdců.


Celkem se uskuteční osm dostihů, první z nich startuje ve 14 hodin, areál bude otevřen již o dvě hodiny dříve.