Tisková zpráva: Betino začne znovu nabírat sázky na dostihy

 

BETINO získalo novou licenci a začne nabírat sázky na dostihy v červenci. První se dočkají letní dostihy v Praze

 

 

 

Praha, 20. června 2019 – Společnost TOTO CZ, podnikající pod obchodní značnou BETINO, úspěšně získala od Ministerstva financí ČR nové povolení ke kursovým sázkám na zvířecí dostih. Jako první a zatím jediná tak bude moci obsloužit diváky dostihů přímo na závodištích v České republice a navázat tak na předchozí úspěšnou činnost.

 

 

 

Povolení nabylo právní moci 11. června, následující den proto sázková kancelář BETINO zahájila povinný 30denní zkušební provoz automatizovaného výstupu dat. První sázky tak budou moci příznivci dostihů opět podat již 12. července na Letním dostihovém dnu v pražské Velké Chuchli. Tento den bude tedy již možnost sázet na klusácké i cvalové rovinové dostihy.

 

 

 

BETINO bylo povinno získat novou licenci na kurzové sázky v souladu s novým loterijním zákonem. Získání povolení nás samozřejmě velmi těší, a to hlavně kvůli fanouškům, kteří si brzy budou moci dostihový den opět užít na sto procent. Dostihy ve spojení se sázkami jsou tradicí, kterou chceme dále rozvíjet a nabídnout tak našim divákům sportovní zážitek i adrenalin z výhry,“ říká Martin Pecka, ředitel dostihového závodiště ve Velké Chuchli a dodává: „Během 99. Českého Derby, které proběhne tuto sobotu, bude možné sázet u Tipsportu, se kterým spolupracujeme a který během dostihového dne výrazně posílí svůj provoz. Přijímání sázek tak bude probíhat jak v elektronické podobě, tak fyzickým podáním sázky u vybraných pokladen, i když jen u návštěvníků, registrovaných v Tipsport systému.“