Netolice: Gejzir uzavřel hattrick

S radostí budou na dnešní dostihový den v Netolicích vzpomínat amatérky Tereza Jedličková a Kateřina Kuntová, oběma totiž přinesl jejich první životní dostihové vítězství. V hlavním dostihu, překážkové Velké ceně Netolic, zkompletoval letní vítězný hattrick dvanáctiletý Gejzir, tentokrát vedený Michalem Kubíkem.

Svěřenec Vladimíra Vinklárka vyhrál 4100 m dlouhou cross country poté, co dostih nedokončili spolufavorizovaní Mister Westminster a Dajuka,  a navázal tak na své úspěchy z Brna a Světlé Hory. Při těch měl v sedle Marcela Nováka, protože ten ale dnes úřaduje ve Wroclawi, dostal se k jezdecké šanci Michal Kubík a naložil s ní velmi dobře. 

Trenér Radek Holčák ale kromě titulu nejvzdálenějšího účastníka a Dajučina nulového zápisu veze z Netolic také dvě rovinová vítězství, Sarase i Yordanu dovedla jistě k vítězstvím Zuzana Vokálková.  Prvního letošního vítěze při 49. pokusu nasedlal v Netolicích trenér Josef Bartoš, na jeho Katryen vyhrála právě Tereza Jedličková. K. Kuntová v Netolicícíh vyhrála s Abondance trenéra Koplíka