Inzerce

Česky

V+V přijmou koně do tréninku

V+V působící v tréninkové centrále v Puchlovicích, nabízí posledních pár míst ve své stáji.  

Proč si vybrat právě nás? 

• trénujeme jak rovinové, tak i překážkové naděje

• mladým i starším koním věnujeme speciální péči a čas, který si zaslouží

• trénink zaměřujeme na individuální potřeby každého z koní pod heslem nic není nemožné

• v tréninku i v dostihu s koňmi pracují profesionální jezdci

Šavujev: Velký obrat v podivné sezóně

Kdyby se český rovinový šampionát trenérů hodnotil podle vydělaných dotací,  zaútočil by po dnešku Arslangirej Šavujev na jeho první místo. Trenér, kterýještě před minulým víkendem čekal více než rok na vítězství, si v Praze v sobotu a v neděli vychutnal čtyři triumfy v testech nejvyšší kategorie.  Koně z krabčické centrály tentokrát přicestovali ve výtečné formě a i když se na nich žokejové střídali, na vítěznou notu se jim povedlo naladit společně.

Nabídka jezdce

K dispozici na dostihové dny v Praze-Velké Chuchli, v Mostě, Karlových Varech a Slušovicích jezdkyně Eva Buriánková, minimální váha 52 kg. Telefonický kontakt: 723 949 763.

DERBY JAKO NA DLANI

CHUCHLE ARENA PRAHA Vám nabízí možnost sledovat jubilejní ročník nejprestižnějšího klasického dostihu z exkluzivních VIP salonků v nejvyšším patře tribuny. Bohatý doprovodný program i samotné 100. České Derby budete mít doslova jako na dlani a navíc v komfortním prostředí se špičkovým cateringem.

Cena za jednu osobu 2500 Kč.

Neděle 28. června od 13 hodin.

DERBY CLUB PRAGUE – ZAŽIJTE DOSTIHY JINAK!

CHUCHLE ARENA PRAHA Vás srdečně zve do nových prostor Derby Clubu Prague ve II. podlaží tribuny. Nabízíme komfortní prostředí, včetně předsálí a terasy, s tribunou přímo nad cílovým prostorem dostihové dráhy, špičkový catering, vlastní sociální zázemí a vlastní sázkový terminál. V ceně každého typu vstupného Vám jsou dále k dispozici vyhrazené místo na parkovišti a Dostihový program.

Stránky